Logo
25 Лютого 2015, 17:30

Франківець із 128 бригади розповів про те, як бійці викрали у ворога танк (ФОТО, ВІДЕО)

Франківець Роман Смігоровський, який разом із 128 гірсько-піхотною бригадою повернувся сьогодні додому, розповів про те, як разом із іншими військовослужбовцями захоплював у бойовиків російський Т-72.

смігоровський

За словами бійця, цей танк більше тижня обстрілював позиції бійців. Знищити його вогнем артилерії не вдавалося. Тоді українські бійці зважилися на вилазку. О 2 годині ночі 6 військових пробралися на територію бойовиків і таки знайшли цей танк.

«Серед нас був лише один механік-водій, який вмів керувати такою технікою. Все решту, як і я  – артилеристи. Танк був у робочому стані. Ми його завели і поїхали. Спочатку нам, коли ми повідомили про те, що викрали в сепаратистів танк, ніхто не повірив. А коли ми повернулися на ньому на свої позиції, то всі були дуже здивовані», – розповідає Роман Смігоровський.

танк

 Сам же Роман потрапив у зону АТО під час третьої хвилі мобілізації. 38-річний франківець до служби працював ліфтовиком.

«Прийшла повістка, перший раз поїхав у Мукачево – завернули. Сказали, що їм потрібні спеціалісти. А вже коли поїхав удруге, то взяли, навчили. Я – артилерист. Знаю точно, що розбили ми кілька градів, кілька танків, БМП – це я бачив на власні очі. Казала наша розвідка, що дали сепаратистам добре «прикурити»,  – розповідає Роман.

танк1

Боєць каже, що чув про те, що про історію з викраденим танком зняли мультик. Але ще його не бачив.

«Подивлюся мультик вже як приїду додому. А найперше, що зроблю – прийму ванну», – посміхається, обнімаючи доньку боєць.

сімгоровський1

Від редакції: У титрах до мільтфільму прізвище франківця Романа Смігоровського вказано з помилкою.

  http://youtu.be/B7NVXItAVwo