Logo
13 Жовтня 2019, 15:00

Франківець створив акумулятор, що перевершує аналог Tesla

В Івано-Франківську створили батарею, краще ніж у Tesla.

За словами винахідника Сергія Камінського, створений ним матеріал можна буде використовувати в акумуляторах і накопичувачах енергії, пише Типовий Франківськ з посиланням на «Ліга Tech».

Винахід Камінського, створений вуглецевий матеріал є найбільш енергоємним в світі і до того ж не токсичним, оскільки виготовлений з відходів сільського господарства.

Як заявляє бізнесмен, його компанія Чисті Енергетичні Технології вже готується до виробництва акумуляторів, яке має розпочатись з наступного року. Йде підготовка до придбання обладнання.

«Ми фактично вже виробляємо батареї. В Україні продажі поки не плануються. У нас на кілька років вперед черга з-за кордону. Попередні замовлення — від деяких компаній з Німеччини та ОАЕ», — заявив винахідник.

Іванофранківець також показав порівняльну таблицю своїх майбутніх акумуляторів, порівнявши їх з акумуляторами Tesla. Виходячи з таблиці, український аналог нібито в кілька разів перевершує акумулятор Tesla за кількістю перезаряджень, по швидкості зарядки і за собівартістю. Проте, ще не відомо, скільки коштуватиме український акумулятор майбутнього.

У своїх постах на Facebook Камінський раніше навіть публікував картинки, на яких зображений концепт батареї: