Logo

Франківщина залучається до головування України в реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону

Для нас це ще один крок до Євросоюзу.

Україна стала першою країною, що не є членом ЄС, але буде головувати у Стратегії з 1 листопада 2021 року до 31 жовтня 2022 року.

Про це інформує голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, який взяв участь у засіданні Координаційного центру з провадженням діяльності, пов'язаної з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону, яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та території Олексія Чернишова.

 В Україні чотири області є учасниками Дунайської стратегії, і Прикарпаття - входить у цей список.

У рамках Дунайської транснаціональної програми на Франківщині впроваджуються два важливих проєкти: "Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону" та "Розбудова можливостей цифрового підприємства для людей похилого віку за допомогою інноваційної системи навчання".

 "Ліси, по-перше, це велика цінність України. А по-друге, якщо їх правильно використовувати, то можна отримати значний позитивний вплив на економіку країни. Раніше ми бачили в Україні повну анархію у лісовій галузі та нецільове використання ресурсів. Але Президент Володимир Зеленський зробив реальні кроки для зміни цієї ситуації. Наприклад, з початку 2021 року всі лісогосподарські підприємства Держлісагентства продають деревину виключно через електронні аукціони, без прямих договорів", - каже очільник області.

 Курс, який обрав Володимир Зеленський, дотичний до міжнародних проєктів Дунайської транснаціональної програми. Це показує правильність напрямку, в якому рухається Прикарпаття та Україна в цілому.

 "Завдяки підтримці з однієї сторони від держави, а з іншої - від міжнародних партнерів, ми маємо можливість впроваджувати надважливі проєкти в нашій області та значно активніше працювати над розвитком регіону", - додав Андрій Бойко