Logo
23 Квітня 2019, 18:22

Франківськ може стати містом баскетбольної молоді

Учора, 22 квітня, в Івано-Франківську стартувало голосування за проекти "Бюджету участі". 

Так, одним із учасників став проект "Місто баскетбольної молоді", який хоче перетворити Франківськ на активне, рухливе та спортивне місто для молоді.

За проект можна проголосувати і підтримати на сайті "Бюджету участі", пише Типовий Франківськ

Метою проекту є залучення дітей до спорту та здорового способу життя, що допоможе боротись із вживанням наркотиків, алкоголю та шкідливої їжі, залежністю від Інтернету, малорухливим способом життя і погіршенням фізичної форми та психічного здоров'я молоді.

Також "Місто баскетбольної молоді" хоче розвивати дитячо-юнацький баскетбол в Івано-Франківську, допомагати співробітництву українських та міжнародних дитячих організцій та утворень у галузі спорту, а також сприяти обміну досвідом між тренерами ДЮСШ, дитячо-юнацьких спортивних організацій, вчителями фізкультури шкіл.

Автори зазначають, в результаті реалізації проекту будуть проведені відкриті змагання серед юнаків та дівчат в період з 1 вересня по 22 грудня 2019 року, підвищиться рівень дитячо-юнацького баскетболу в місті, буде відбір талановитих юнаків та дівчат для їх подальшої участі в Чемпіонатах України, в яких вони будуть представляти місто.