Logo
1 Травня 2019, 11:15

Франківська акторка Надія Левченко: театр – це мій ідеальний світ, яким я хочу ділитися

Історія Надії Левченко, немов захоплююча кінострічка з цікавим розвитком подій. 

Надя вважає акторство - і в театрі, і в кіно - більше, ніж професією. Єдине, що їх об'єднує - ти маєш передати глядачу емоцію, зацікавити, залишити слід у підсвідомості, пишуть на сторінці Франківського драмтеатру.

На питання "Яким має бути театр?" Надія Левченко відповідає: 

"Театр не може бути відірваним від реальності, від тих речей, які відбуваються навколо. З оцих асоціацій і складаються вистави. У мене чудова професія. Це щоденні відкриття, знайомства, захоплення, можливість будь-що перетворити у мистецтво... ну майже будь-що. Як би пафосно це не звучало, але я живу своєю професією, це мій ідеальний світ, яким я хочу ділитись, бо це любов".

Через щільний графік у театрі й на зйомках акторка мало часу проводить вдома, та окрім акторства Надія Левченко має ще один прихований талант - це готування смаколиків для своїх рідних, а також коли находить натхнення, Надія пише музику та пісні.

"Це така приємність, коли син приходить додому, і почувши запах смакоти, каже: "Мама приїхала!". Стараюсь бути хорошою мамою, не завжди виходить, але я працюю над собою", - каже Надя.

Якщо говорити про те, що акторка полюбляє в кіно, тоді ось вам чудовий перелік фільмів на вечір від Надії Левченко:

"Мої кіношні смаки коливаються від милих мелодрам до артхаусного трешу.
"Він і вона", "Ідеальні незнайомці", "Квадрат", "Моді", "Балада Бастера Скраггса", "Лобстер", "Убивство священного оленя"... серіали: "Вавілон Берлін", "Американські боги". Хороше кіно або вистава це натхнення для мене. Коли поганий настрій і ніщо не тішить, на допомогу приходить кіношка і життя знову прекрасне".