Logo
13 Липня 2016, 14:25

Франківська етнодизайнерка влаштувала вишукану фотосесію на Вухатому камені (ФОТО)

Франківська етнодизайнерка Любця Чернікова оприлюднила знімки з вишуканої фотосесії на горі Вухатий камінь. Модель одягнена  в сукню з останньої колекції “Джерело”.

2

У колекції “Джерело” дизайнер Любов Чернікова доповнила повітряні силуети максі суконь образами троянди і кропу. Палітра колекції стримана – переважають відтінки бежевого, молочний, димчастий і чорний.

Як розповіла Репортеру Любов Чернікова, для колекції використана натуральна тканина – батист. Усі фасони легкі та летючі.

“Це лише частина фото, решту оприлюднимо за кілька днів, – пояснює Любця. – Сукні вишиті орнаментами низинки. Використано геометричні та рослинні мотиви – троянда і кропик. Колекцію недавно возили в Одесу. “Джерело” – лімітована капсульна колекція. У Франківську вже майже все розпродали”.

Вуха́тий Ка́мінь — гора в Українських Карпатах, у масиві Чорногори. Розташована у Верховинському районі Івано-Франківської області, в межах Карпатського національного природного парку. Висота гори — 1864 метри. Лежить у південно-східній частині Чорногори, на одному з відногів гори Смотрич, яка простягається на північ і спускається в долину села Дземброні.

1

3

4

5

6

7

8