Logo
26 Червня 2019, 12:11

Франківське втілення бродвейської історії "Продавець дощу": драмтеатр запрошує

Сьогодні, 26 червня, відбулась прес-конференція в Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

28 червня колектив презентує прем‘єру трагікомедії американського драматурга, сценариста і романіста Річарда Неша «Продавець дощу», передає Типовий Франківськ.

"Це знаменита бродвейська історія. Вона має драматургічну основу, яскравих персонажів, серед яких рідкісно немає жодного негативного! А також соціальну актуальність. У даному випадку - це є сила віри, яку ми втрачаємо через сучасний цинізм людської культури. Головна думка твору: ми повинні об‘єднати свою віру в те, що ми можемо жити краще! Ми надаємо великого значення грошам і соціальним благам, але забуваємо, що внутрішній стержень в життєвій історії кожного з нас відіграє ключову роль, а сила віри і потреба любові - взагалі речі неперебутні", - розповідає режисер-постановник Андрій Кирильчук.

За словами директора франківського драмтеатру Ростислава Держипільського, ця вистава з категорії тих, які не гублять свою актуальність, або постійно віднаходять їі знову!

"Тут задіяний «золотий» склад колективу, зокрема наше старше покоління. А також постають нові обличчя, як от головний герой Павло".

На думку актора Павла Кільницького, найпростіше і найважче - це людяна історія. Бути щирим - важко. Десь тебе сьогодення побило і ти вже не можеш діставати це серце. Але тобі потрібно знайти слова та дії, які вплинуть на глядача!

"Мені було цікаво працювати з баченням Андрія на цю виставу: воно якесь свіже, нове, нетривіальне. Тому костюми мають свій підтекст і метафори. Я мала цілковиту творчу свободу, думаю, моє візуальне втілення для вашого міста сподобається!", - підсумовує сценічний худочник п'єси Каріна Чепурна.