Logo
23 Липня 2015, 18:01

Франківські авіатори готуються до спільних навчань з поляками (ФОТО)

Цьогоріч в жовтні на аеродромі "Івано-Франківськ" Повітряних Сил ЗС України та аеродромі ПС ЗС Польщі відбудеться міжнародне навчання "Безпечне небо- 2015", у яких братимуть участь літаки винищувальної та транспортної авіації, гелікоптери.

15

Тож, сьогодні прикарпатським ЗМІ продемонтрували маленьку частинку підготовки франківських авіаторів до цієї важливої події - польоти МІГ-29 та Л-39. Ще на КПП пресу застерегли від зйомки певних об'єктів та осіб, пославшись на секретність. Треба зауважити, що такі застереження не були зайвими, адже багатьох цікавить, що ж там відбувається на території військового аеродрому. І підтвердженням цього є неодноразово помічені військовими безпілотники, пише Бліц-Інфо. 

Як зауважив заступник командира 114-ї бригади тактичної авіації підполковник Олег Королишин, продемостровані польоти відбуваються в рамках підготовки авітаторів до навчань з польськими колегами.

"Окрім того, інженерно-технічним складом частини здійснює забезпечення забезпечення літаків з метою підготовки льотного складу, підвищення їхнього вишколу та закріпленням набутих навичок. Мушу зауважити, що для цього маємо всі потрібні умови. Із забезпеченням та паливом, відколи почалася війна, проблем немає. Тож готові в будь-яку хвилину зустріти ворога. А навчання з польськими колегами дозволить перейняти також їх досвід у цьому плані", - зазначив Королишин.

2

4

1

7

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

19