24 Жовтня 2019, 13:24
Теги: спорт, бокс

Франківські боксери здобули золото на срібло на змаганнях у Хорватії

З 16 по 20 жовтня в столиці Хорватії, місті Загреб відбувся Міжнародний турнір з боксу за участі господарів - Хорватії, України, Словенії, Сербії, Угорщини, Канади, Польщі, Словаччини, Німеччини та Румунії.

Україну на турнірі представляли боксери Спортклубу Альянс СДЮШОР ФСТ «Україна» Олег Сапіжак та Олександр Мансуров, пише Типовий Франківськ.

Обидва боксери здобули перемоги над опонентами з Хорватії, Словенії, Угорщини та вийшли у півфінал змагань. Про це повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту у соцмережі.

Олександр виборов срібну медаль поступившись у фіналі боксеру з Словенії з рахунком 2:1 (суддівські записки - 29:28/29:28/25:30). Олег Сапіжак вирішив не затягувати та зумів виграти фінальний бій достроково. Результат ТКО в 2 раунді та золото турніру у нас.

По закінченню поєдинку на рингу промайорів прапор України в руках нашого переможця Олега Сапіжака.