Logo
22 Травня 2019, 15:20

Франківські чемпіони розповіли про перемогу на Кубку Європи зі спортивної ходьби

Сьогодні, 22 травня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з володарями Кубку Європи зі спортивної ходьби Христиною Юдкіною та Валерієм Літанюком.

Змагання відбулись у місті Алітус, що в Литві, пише Типовий Франківськ.

Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич зазначає, в Івано-Франківській області ще не було двох чемпіонів із легкої атлетики.

«Унікальне явище, коли тренер і його учень здобувають перемоги, адже Христина - тренер Валерія», - розповідає Орест Оклієвич.

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець Кубка Європи із спортивної ходьби Христина Юдкіна коментує, вона хотіла і вірила у перемогу на Кубку. І зазначає, це особистий рекорд її учня Валерія Літанюка.

«Ми зіштовхували із труднощами, але побороли їх. Валерій Літанюк мав старувати на зимовому чемпіонаті, але травмувався. Тому ми ставили ставки на ці змагання», - додає Христина Юдкіна.

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможець Кубка Європи із спортивної ходьби Валерій Літанюк зазначає, підготовка до змагань розпочалась із грудня минулого року, проводили її у різних містах та країнах.

«День стату був вдалим. Я кілька разів персікався на дистанцї із тренером, вона давала мені підказки, вказівки, більшість яких я застосовував», - підсумовує Валерій Літанюк.