6 Травня 2019, 22:17
Теги: спорт

Франківські футболісти на виїзді обіграли Суми

Клуб з Івано-Франківська "Прикарпаття" виграв 3: 2 у "Суми".

Основні події матчу відбулися вже в другому таймі. Відразу після перерви Суми вийшли вперед завдяки дальньому штрафному, заробленого по центру від воріт.

Кушнаренко наважився на удар і не прогадав: м'яч влетів у лівий від голкіпера кут - 1: 0. Лише через п'ять хвилин рівність відновилося: Прикарпатті провело симпатичну комбінацію через лівий фланг, і після подачі Квасного на дальню стійку абсолютно вільний Оринчак головою переправив м'яч у сітку, інформує SportArena.

Незабаром гості вже були попереду: той же Квасний накрутив опонентів на лівому фланзі і подав до лінії воротарського, де арбітр зафіксував поштовх проти Барчука - пенальті. З 11-метрової позначки під поперечину м'яч відправив Конкольняк. До наступного голу призвела знову-таки атака лівим краєм: тепер передача Квасного «знайшла» Боришкевича, який прийняв м'яч і прицільно пробив у дальній кут - 1: 3.
Вже на останніх секундах при подачі сумчанами штрафного в спину штовхнули Шаповаленко - пенальті. І сам же Шаповаленко з «точки» розвів м'яч і воротаря по різних кутах - 2: 3.

Man of the Match: Микола Квасний (Прикарпаття)

Від душі «насолив» своїй колишній команді, що не відзначившись голами, зате відзначившись фактично трьома ассистами (приплюсуємо передачу, яка призвела до пенальті). У цей день спритний Микола Квасний був просто нестримним!

ПФК Суми - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 2: 3

Голи: Кушнаренко (50), Шаповаленко (90 + 2, п) - Оринчак (55), Конкольняк (62, п), Оринчак (75)