Logo
10 Листопада 2017, 12:25

Франківські комунальники не витримали критику патрульної поліції щодо ремонту доріг (ВІДЕО)

Найшла коса на камінь. Франківські комунальники не витримали критику патрульної поліції щодо ремонту доріг. Днями правоохоронці провели осіннє обстеження автошляхів в Івано-Франківську. Кажуть, на окремих вулицях ситуація не найкраща.

дороги1

З 4 жовтня по 4 листопада працівники Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську спільно з представниками комунальних та залізничних організацій провели осіннє комісійне обстеження вуличної мережі міста.

Під час обстежень вуличної мережі патрульні виявили суттєві недоліки, що впливають на безпеку дорожнього руху. Зокрема, вулиці, які можуть суттєво зменшити концентрацію автомобілів у центральній частині міста, а саме, Крайківського, Ленкавського, Левицького, Польова, Княгинин, Національної Гвардії, Бельведерська, Автоливмашівська, Хриплинська, Ребета, Ушинського та багато інших знаходяться у незадовільному стані. Через це водії обирають для руху маршрути, які пролягають через центральну частину міста.

дороги2

У зв’язку із відсутністю водовідведення та інтенсивним рухом великогабаритних та вантажних транспортних засобів на вулиці Автоливмашівська, яка є об’їзною міста, утворились глибокі вибоїни та напливи асфальту, а в окремих місцях дорожнє покриття взагалі відсутнє. Водії змушені виїжджати на тротуари або зустрічні смуги руху. дороги3 Згідно з результатами обстеження, підрозділи виконавчої влади ігнорують рішення комісії з безпеки дорожнього руху у місцях концентрації ДТП.

Детальніше в сюжеті Канал 402

https://youtu.be/wfvgRtNSCkA

Схожі Новини