Logo
19 Травня 2016, 15:00

Франківські патрульні врятували собаку, який кілька днів пробув під припаркованим автомобілем (ВІДЕО)

Рено шукає нового господаря. Не автомобіль, а пес. В Івано-Франківську патрульні врятували від загибелі далматинця. Собака застряг у водостічних ґратах і кілька днів пробув під припаркованим автомобілем.

рено1

Під мікроавтобусом знесиленей далматинець пробув кілька днів. Поліцію викликала жінка, що живе неподалік, йдеться у сюжеті каналу “Україна”, пишуть ”Вікна”.

— Ми зв’язали їй рот і дуже обережно з напарником, стали на коліна, залізли під цю машину і витягнули спочатку лапки. Лапки повністю застрягли і в нього не було сил допомогти собі, — пригадує інспектор патрульної поліції Олена Біла.

Майже годину, допоки не відкрилися ветеринарні клініки, собака разом зі своїми рятівниками патрулював місто.

— Дуже був щасливий, коли відігрівся в багажнику, він так дивився на нас, нібито дякую хлопці, що ви так допомогли, — кажуть у поліції.

рено2 Знайду назвали Рено.

— У нас є Рено-Дастери, тому ми просто подумали, якщо його врятувала патрульна поліція, то йому можна дати щасливу кличку Рено, а прізвище Дастер.

Олена вже тривалий час волонтерить у притулку для собак. Каже, судячи із зовнішнього вигляду, Рено не їв кілька тижнів. Хоча за поведінкою — хатній.

Поліцейські обіцяють – господаря неодмінно знайдуть. І покарають — за жорстоке поводження з собакою. Рено поки що прихистили небайдужі.

— Він слухняний, він виконує команди, він, як хоче в туалет, бігає, крутиться, щоб видно, що він хоче надвір. Дуже лагідний, ніжний, — каже мешканка Івано-Франківська Юлія Тимофійчук.

Зараз Рено потребує лікування та посиленого харчування. Гроші на реабілітацію пса зібрали волонтери та поліцейські.

Ще кілька тижнів Рено пробуде у волонтерів. Та йому вже шукають нового господаря. До нього є дві головні вимоги. Любити та дбати про собаку.

https://youtu.be/FvbDyxf9yXk