Logo
8 Жовтня 2021, 15:36

Франківські спортсменки здобули "срібло" на Чемпіонаті світу із веслування на байдарках та каное

Чемпіонат світу серед молоді та юніорів із веслування на байдарках та каное. проходив у португальському місті Монтемор-у-Велю з 3 по 6 вересня цього року.

Двом іванофранківкам вдалося завоювати срібні медалі.

Ксенія Романчук у складі олімпійської "каное-двійки" на дистанції 500 м посіла друге місце (результат 2.00,78).

Також Ірина Федорів і Ксенія Романчук завоювали друге місце на дистанції 500 м в складі "каное-четвірки" (результат 1.46,7).

7 жовтня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція за підсумками Чемпіонату.

Начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, заступник начальника управління спорту Костянтин Лисейко та директор ШВСМ Ігор Шкоропаняк привітали срібних призерів змагань, а також тренера вищої категорії Миколу Перога із блискучим завершенням чемпіонату та побажали не менш визначних спортивних досягнень в новому сезоні.

615edd76a30e1948478351-1