Logo
22 Квітня 2015, 12:17

Франківські старшокласники мають можливість поїхати до Ірландії

Якщо ти учень 11 класу і маєш бажання навчатися за кордоном – не проґав свій шанс! 11-класники Івано-Франківська мають змогу поїхати на тиждень до столиці Ірландії.

dublin

 Ініціаторами виступили “Ibat college Dublin” з представництвом в Україні. Проект створений з метою популяризації навчання за кордоном, зокрема, в Дубліні. 7-денний візит має на меті покращити знання англійської та розповісти про перспективи навчання в Ірландії.

 Критеріями відбору слугуватимуть: - знання англійської (5.0) - бажання у подальшому навчатися за кордоном Відбір учасників стартує 22 квітня і триватиме протягом наступних трьох днів. 27 квітня організатори планують сформувати список учасників туру.

Зауважимо, що вирушити у тижневу подорож до Дубліна з України може 10 учнів, серед яких учні з Івано-Франківська (5 осіб), Чернівців (1 особа), Коломиї (1 особа), Надвірної (1 особа) та Калуша (1 особа).

Якщо кількість відібраних учнів перевищуватиме вказану норму, то охочі матимуть змогу приєднатися до делегації, оплативши проживання та харчування.