Logo
10 Серпня 2015, 17:42

Франківські студенти презентуватимуть свій фільм у зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську 12 серпня у кінотеатрі Люм’єр презентують  перший місцевий студентський драматичний фільм «МИ».

5

Фільм зняли франківські студенти та волонтери, які організувалися в молодіжну кіностудію імені Добряка.

За словами головного режисера фільму Родіона Волкова, спершу фільм задумувався як короткометражка на 3 хвилини, але в результаті творчого процесу вийшла стрічка тривалістю півгодини.

 «Фільм знімали волонтери і студенти, люди, які зараз не мають можливості їхати на схід, але ця тема їх дуже хвилює. Найважче було знайти ідейних людей, які б робили все безкоштовно, адже бюджет фільму нульовий. Фільм знятий на одному тільки ентузіазмі», - Родіон Волков.

 За його словами, головна ідея фільму в його назві – «МИ».

«Назва сама за себе говорить – ми не відділяємо себе ні від країни, ні від людей. Якщо нас бомблять на Донбасі, то і бомблять на Прикарпатті, адже труни приходять усім", – каже молодий режисер.

Робота над фільмом тривала понад 5 місяців, зйомки відбувалися й на центральній вулиці Івано-Франківська – «стометрівці».

«Найважче мені як молодому актору, який не має досвіду, було зобразити емоції. Але відсутність досвіду лише допомогла. Я не грав, а жив своїм героєм. Так як і решту акторів. До речі, лише один актор, який знявся у нашому фільмі – професійний. Решту – це студенти та волонтери», – розповів виконавець головної ролі студент Інституту мистецтв та член Народної самооборони Івано-Франківська Віталій Заставний.

Творці фільму кажуть, що повезуть його в зону АТО для того, щоб показати бійцям, адже саме для них та їхніх родин був знятий цей фільм. Студенти хотіли довести всім, хто брав і бере участь у подіях на Сході, що це все робилося немарно.

«Ми постараємося показати фільм на перших лініях розмежування. Основна презентація відбудеться у Маріуполі, а також у найбільших містах України», – розповів Родіон Волков.

В Івано-Франківську презентація фільму «МИ» відбудеться у середу, 12 серпня, в кінотеатрі «Люмєр». Вхід на показ вільний. Початок  о 14.20

1

4

2

3

https://youtu.be/3OKR2tVRmbg

Схожі Новини