Logo
16 Жовтня 2019, 09:24
Теги: спорт

Франківські таеквондисти тріумфально виступили на чемпіонаті Європи

З 9 по 13 жовтня в місті Сараєво, Боснія і Герцеговина відбувся 34-й чемпіонат Європи з Таеквон-До. В змаганнях прийняли участь 1300 учасників з 31-ї країни. Спортсмени змагалися у двох вікових категоріях - юніори та дорослі, але тільки з-поміж володарів чорних поясів.

У складі збірної команди України в чемпіонаті прийняли участь десять спортсменів з Івано-Франківська, вихованців заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які є учнями обласної ДЮСШ №1 .

Зокрема, Ілля Іванюк здобув золоту медаль серед юніорів у ваговій категорії 68 кг., перемігши у п’яти важких поєдинках, а у фіналі не залишив шансів польському бійцю. До слова, в його ваговій було 37 учасників. Знаково, що Ілля став 11-м чемпіоном Європи, яких виховав Олег Соловей за свою славетну тренерську кар’єру.

В третій змагальний день титулований Віталій Соловей впевнено переміг в ваговій категорії 57 кілограмів серед дорослих та здобув четвертий титул чемпіона Європи!

Своєю чергою, Данило Демчишин виступав у ваговій категорії 85 кілограмів серед дорослих, переміг в п’ять важких поєдинків і втретє у своїй спортивній кар’єрі здобув титул чемпіона континенту. Фінальний поєдинок франківця відбувся під час гала вечору, в присутності почесних гостей та понад тисячі глядачів.

А в четвертий день змагань Каріна Перхулин та Софія Хімук у складі жіночої збірної команди України здобули срібло в командному тесті сили. До слова, в цьому розділі було заявлено 25 команд. Разом із тим, наша доросла чоловіча збірна здобула срібну медаль у командній спецтехніці, у складі якої були франківські спортсмени Віталій Соловей, Данило та Руслан Демчишини, Олексій Пашков та Марко Бойчук.

Додамо, що франківські юніори також здобули бронзову нагороду у командному спарингу. У складі збірної України успішно виступили Ілля Іванюк, Артур Кузьмін та Михайло Заруба.

У  загальному збірна команда України з Таеквон-До завершила виступ з результатом : три золоті, одна срібна та три бронзові нагороди, що гарантувало 10-е загальнокомандне місце серед 31 країни!