Logo
18 Грудня 2019, 11:13
Теги: Вірастюк

Франківський богатир та український атлет презентували проєкт спортивного комплексу

Сьогодні, 18 грудня розпочалась 34 сесія Івано-Франківської міської ради.

Перед початком сесії франківський стронгмен Василь Вірастюк та український атлет Сергій Конюшок презентували проєкт спортивного комплексу.

Так вони планують збудувати спортивний комплекс "Силових видів спорту", пише Типовий Франківськ.

"Ми представляємо стронгменів України. Федерація стронгмену України існує 10 років. Ми розвиваємо вид спорту стронгмен. Всі ці роки ми розвиваємось без державних коштів. У нас є 25 осередків федерації по областях, близько 300 спортсменів є членами федерації, які виступають у трьох вагових категорій. За ці роки ми зрозуміли, що в містах є проблеми зі спортивними комплексами та майданчиками", - розповідає франківський богатир.

Так, цей проєкт передбачає побудову потужного спортивного комплексу, де готуватимуть спортсменів до різних знань, зокрема і Олімпійських ігор.

Стронгмени виявили бажання розмістити комплекс неподалік стадіону "Рух".

Як розповідає Сергій Конюшок, 30% доходів з цього комплексу планують акумулювати в місто.

На сесію міської ради також завітав очільник області Денис Шмигаль, щоб підтримати проєкт. Відзначає, що цей комплекс буде яскравою перлиною міста.

"Я вважаю, цей проект гарним. У регіон заходить правильний інвестор, він показує свою стратегію й гарний брендовий проєкт. Наших чемпіонів треба підтримати. І для Івано-Франківська хороший момент, коли першими зробимо спортивний комплекс. Я прийшов підтримати", - каже Шмигаль.