Logo
11 Квітня 2021, 16:46
Теги: театр

Франківський драмтеатр відновлює покази на сцені

З 13 квітня Івано-Франківський драмтеатр відновлює вистави на сцені.

Про це йдеться на сторінці театру, пише Типовий Франківськ.

13 квітня - драма "ТРИ СЕСТРИ" щемлива історія про наївні мрії, відчайдушне кохання, приречену гонитву за примарним щастям і невмирущу надію, що жевріє у серцях трьох самотніх сестер. Це красива оповідь, огорнута ніжною музикою і легким шифоном...

14 квітня - комедія "ОЦЕ ТАК АННА..!" кумедна історія про те, як одна молода сімейна парочка вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але натомість... ці двоє назавжди запам'ятають цю особливу ніч, повну пікантних пригод і неабияких курйозів…

15 квітня - фрікнута комедія "ГОГОЛЬ-КАБАРЕ" інтелектуальна комедія, у якій персонажі семи творів Миколи Гоголя і сам автор зустрінуться у дивному нічному кабаре, де відбуватимуться незвичайні та геть неочікувані події.

16 квітня - спогад на дві дії "FELIX AUSTRIA" затишним п'ятничним вечором запрошуємо вас до щасливого міста старої Австрії, наповненого ароматами бузку, переказами про Мармулядову пожежу і цікавими таємницями його мешканців, що оживуть у споминах головної героїні цієї історії.

17 квітня - трагікомедія "ЧИ ПАДАЄ ВЛІТКУ СНІГ?" ця вистава як гарне сімейне кіно, яке хочеться дивитися разом із близькими, загорнувшись у теплий плед. Це смішна та добра історія, яка змусить ще гостріше відчути любов до своїх рідних і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо, – це наша родина.

17-18 квітня - dramma per musica "ROMEO & JULIET"  наша версія історії кохання чистих сердець у розбещеній постапокаліптичній Вероні. Запрошуємо вас стати не лише глядачами цього гостросюжетного дійства, але і співучасниками усіх подій.

Початок вистав о 18:00.