Logo
28 Березня 2019, 11:12

Франківський "Новий театр" вразив прем'єрою, присвяченою Сергію Романюку

Вчора, 27 березня, у "Новому театрі" відбулася прем'єра вистави "PROпозиція" за мотивами Антона Чехова.

Прем'єра вистави відбулася в Міжнародний день театру. Присвятили її пам'яті видатного актора Сергія Романюка, який був автором ідеї постановки комедії "PROпозиція" і мав зіграти в ній одну з головних ролей. Проте, на жаль, актор помер 3 березня на 66 році життя.

Як зазначає міський голова Руслан Марцінків, актори вразили франківців насиченою та емоційною виставою, пише Типовий Франківськ.  

"Весь світ – театр, казав Шекспір. А я от дивлюсь на акторів "Нового театру" і розумію, що для них театр – то є цілий мікровсесвіт! До Міжнародного дня театру вони вразили франківців сміливою, емоційною прем’єрою вистави «Пропозиція» за мотивами Чехова. Я пишаюсь, що маємо такий муніципальний театр. Саме в цій виставі мав зіграти наш Сергій Романюк. Сьогодні усе дійство - присвята йому. Думаю, Сергій пишається молодими акторами, що горять покликанням, як і він. І хоч вже не з нами, але його герої, його історії, диво його унікального таланту залишиться назавжди... Дякую усім, чиє ім’я Актор!", - пише міський голова.