Logo
12 Червня 2020, 15:03

Франківський поліцейський здобув премогу на Кубку світу з гирьового спорту

Поліцейський роти поліції особливого призначення ГУНП в Івано-Франківській області здобув перемогу на Кубку світу з гирьового спорту.

Про це розповіли в пресслужбі поліції області, пише Типовий Франківськ.

22-річний Сергій Шваб вже понад три роки займається гирьовим спортом і працюючи у поліції продовжує тренуватися.

Власними спортивними досягненнями завдячує брату, який колись запросив Сергія на своє тренування, а також тренеру – Заслуженому майстру спорту України Роману Михальчуку, який помітив потенціал.

 Згодом хлопець виконав норматив і став кандидатом у майстри спорту, потім чемпіоном України у ваговій категорії до 60 кг і до 68 кг. Коли почув про набір у роту поліції особливого призначення, зацікавився і вирішив спробувати свої сили. Сергій успішно пройшов відбір та навчання, а зараз виконує службові обов’язки.

У травні став учасником змагань у вазі до 74 кг. Щоправда, у дистанційному форматі - через карантинні обмеження. За регламентом Кубка, усі учасники записували свої виступи на відео одним безперервним кадром.

Спершу зафіксовували зважування гирі, далі зважувався сам спортсмен, і тоді протягом 10 хвилин він виконував свою вправу. Сергій Шваб все виконав і судді зафіксували перемогу прикарпаця у групі Еліт. Його результат – 118 підйомів 32-кілограмової гирі ривком.

Поліцейський зізнається, що відзнаки ще в дорозі, а тепер головне якнайшвидше реалізувати мрію - здобути майстра спорту. Для цього старанно готується вже рік і розповідає, що робота в поліції тільки допомагає, зважаючи на спецпідрозділ, у якому несе службу.