Logo
7 Липня 2016, 16:30

Франківському водію маршрутки вручили подяку і премію після схвального відгуку пасажирки у соцмережі (ФОТОФАКТ)

Минулого тижня мешканка Івано-Франківська позитивно відзначила роботу водія на маршруті №45 "вул. Симоненка - Онкодиспансер". Управління транспорту та зв'язку, спільно з перевізником, прийняли рішення вручити подяку водію Козорізу Миколі Ярославовичу.

водій

Крім цього, перевізник, в якого працює водій, заохотив його до подальшої сумлінної роботи премією в розмірі 500 гривень.

«Робота водія нелегка, тож нехай він й надалі працює віддано та сумлінно, а для решти - нехай цей випадок стане прикладом справді якісного обслуговування пасажирів», – зазначив на сторінці спільноти УТІЗ у Фейсбук Максим Сич.

«Сьогодні на Хоткевича сіла в автобус №45. На одній з вуличок просять зупинитися жіночка із складеним інвалідним візком і чоловік на милицях, без однієї ноги. Водій пригальмував, зупинив автобус так, аби задні двері були перед ними. Якийсь хлопчина встав і допоміг занести візок, ще один молодий чоловік (хоча вільні місця в автобусі були) поступився місцем, аби чоловік на милицях зміг сісти на найближче до дверей сидіння. Водій весь цей час стояв, потім ввічливо запитав, чи всі сіли і чи можна рушати і тільки після цього поїхав далі»,  – саме цей вчинок водія, про який написала Любов Загоровська, був нагороджений подякою та премією.