Logo
6 Серпня 2015, 19:17

Франківський художник за кілька днів зібрав необхідні кошти на операцію, продаючи з аукціону свої роботи

Франківський художник Михайло Тимчук, який організував у соцмережі аукціон картин ”Вам – живопис, мені – життя”, повідомив, що необхідну суму на трансплантацію нирки та подальшу реабілітацію зібрано.

художник

«Аукціон завершуємо. Достатню суму на трансплантацію нирки та подальшу реабілітацію зібрано. Будемо інформувати вас про мій подальший стан здоров'я, перебіг операції та використання наданих Вами коштів. На завершення аукціону хочу щиро подякувати всім небайдужим, завдяки Вам я отримав шанс жити і творити. Дякую усім за підтримку, добрі слова та матеріальну допомогу! Сподіваюсь, що придбані картини подарують вам радість, а мені - життя! Нехай Господь благословить Вас!», – написав митець.

Він додав, що вже у понеділок готується до діалізу. А картини, які придбали небайдужі люди пакують до відправлення адресатам.

Нагадаємо, щоб урятувати собі життя та зібрати 100 тисяч гривень на операцію, франківський художник Михайло Тимчук влаштував у соцмережі аукціон своїх робіт. Ціна картин стартувала із 1000 гривень.