Logo
15 Серпня 2017, 09:20

Франківський ресторан оштрафували на 32 тисячі гривень за нелегальне використання музики

Власника франківського ресторану оштрафували на 32 тисячі за нелегальне використання музики. Через порушення авторських прав та несплату роялті суд зобовязав власників закладу сплатити грошову компенсацію.

гроші1

Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов Організації колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП) і зобов'язав власника ресторану сплатити 32 тис. грн за незаконне публічне виконання двох пісень.

У рішенні суду вказано, що у листопаді 2016 року представник ОКУАСП провів контрольне прослуховування у приміщенні ресторану "Три мушкетери" та зафіксував на відео звучання пісень західних виконавців, зокрема "Sing Me To Sleep" у виконанні Алана Вокера та "Stressed Out" у виконанні гурту Twenty One Pilots.

Під час судового розгляду справи власник "Трьох мушкетерів" не зміг надати доказів легального використання музики, а саме наявності договору з правовласниками або організацією колективного управління та сплати роялті. Внаслідок цього підприємець має сплатити 32 тисячі гривень компенсації та 800 гривень судового збору.