Logo
11 Грудня 2014, 16:45

Франківським школярам показали, як затримують правопорушників (ФОТО)

Сьогодні у приміщенні ЗОШ №28 відбувся показовий виступ курсантів Прикарпатського факультету Національної Академії внутрішніх справ.

5

Школярам продемонстрували правомірність застосування сили та спеціальних засобів працівниками міліції, прийоми рукопашного бою, а також як саме затримують правопорушників.

Курсанти розіграли перед дітьми чотири сценки: напад на дівчину; замах на грабіж з нападом на працівника міліції; дрібне хуліганство та збут наркотичних речовин. На завершення виступів школярі могли переконатися у чудовій фізичній підготовці курсантів академії, оскільки вони вправлялися в рукопашному бою.

«Мета даного заходу – звернути увагу підростаючого покоління на те, що вони мають права і ці права захищаються. Крім цього, ми намагалися продемонструвати, що працівник міліції працює і повинен працювати лише в законних межах», – зазначила Вікторія Вовк, полковник міліції, начальник Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

За її словами, сценки, продемонстровані школярам, – це моделювання реальних життєвих ситуацій. Вибрали саме таку форму подачі інформації, адже виступали перед дітьми, а увагу цієї аудиторії найкраще привернути в такий спосіб.

1

3

4

2

6

7

8

9

10

11