Logo
8 Жовтня 2019, 12:10
Теги: опалення

Франківці багатоквартирного будинку можуть залишитися без тепла

Через критичний стан мереж мешканці будинку 27 по вул. Івана Павла II в Івано-Франківську можуть залишитись без тепла.

Під час гідравлічних випробовувань тепломереж будинку були виявлені численні пориви. На жаль, загальний стан труб такий, що вже не дозволяє встановити хомути чи вирішити ситуацію локальними замінами, повідомляє прес-служба Муніципальна інвестиційна управляюча компанія.

Тож співвласникам будинку було запропоновано виконати вибірковий капітальний ремонт підвальних мереж. На вибір мешканців МІУК надав два варіанти: заміна пластиком орієнтовною вартістю біля 400 тис. грн. та роботи металом вартістю біля 200 тисяч гривень. Співфінансування з боку підприємства - 50%.

На жаль, підписали відповідний протокол лише 30% квартир при необхідному мінімумі в 75% кв. м. Таким чином, відповідно до законодавства пропозиція щодо ремонту вважається відхиленою.

З огляду на ситуацію, що склалася "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія" проведе ще одні збори та спробує переконати співвласників у необхідності виконання ремонту. В іншому випадку, тепловики не зможуть забезпечити початок опалювального сезону по цьому будинку.