Logo
27 Червня 2015, 21:15

Франківці провели толоку на березі Бистриці Солотвинської (ФОТО)

Небайдужі мешканці Івано-Франківська разом з місцевими активістами ГО «Самопоміч» долучились до Всеукраїнської толоки, яку ініціювала громадська організація. Франківці прибирали одне з найулюбленіших місць літнього відпочинку містян – берег річки Бистриці Солотвинської біля моста в мікрорайоні Пасічна.

16

Загалом на толоку зібралося близько 40 активістів. В ході толоки до неї приєднувалися франківці, які живуть неподалік.

«Сьогодні на толоку в Івано-Франківську вийшли активісти ГО "Самопоміч" та мешканці міста. Долучились ті, кому не байдуже, яким буде місто завтра: потоне в смітті, чи буде зеленим та привабливим. Цікаво, що багато зібраного сміття - це або пляшки від алкоголю, або засоби гігієни для дітей та жінок. Мабуть багато людей відпочивають в одному місці тільки один раз, інакше не розумію, як можна цим всім сміттям закидувати береги Бистриці і потім знову приходити туди на відпочинок», – зазначив активіст ГО «Самопоміч» Микола Гавриляк.

Близько півсотні мішків із зібраним сміттям та будівельні відходи активісти погрузили в спеціально замовлену машину, яка відвезла результат толоки на сміттєзвалище.

За словами активістів ГО «Самопоміч», наприкінці літа заплановано провести ще одну толоку. Всіх небайдужих мешканців Івано-Франківська закликають не лише приєднуватися, але й не смітити, поважати природу та рідне місто.

25

24

2

1

3

5

4

6

7

8

9

10

13

11

14

15

12

17

18

19

20

21

22

23