Logo
3 Квітня 2021, 15:15

Франківці висунули вимоги стосовно скандальної реставрації готелю «Дністер»

Франківці висунули ряд вимог щодо скандальної реставрації готелю "Дністер".

Про це інформує Громадська організація “Кам’яниця Австрія”, пишеТиповий Франківськ.

Так, було висунуто наступні вимоги:

- Вимагаємо від міського голови та міськвиконкому забезпечення фахової міжнародної експертизи будівлі з фіксацією всіх порушень, детальним описом кожного відхилення від істричної конфігурації та притягненням Виконавця до відповідальності.

- До завершення експертизи вимагаємо заблокувати проведення будь-яких інших робіт на Об'єкті та введення його в експлуатацію.

- Вимагаємо звітності посадових осіб, які за умовами Охоронного Договору зобов'язані були відстежити відповідність виконання реставраційних робіт до історичних ескізів та притягнення їх до відповідальності за злочинну бездіяльність.

- Вимагаємо негайного оприлюднення інформації, хто є автором архітектурного проекту реставрації готелю «Дністер» І хто відповідальний за його затвердження.

- Вимагаємо оприлюднення всієї дозвільної документації на проведення робіт та прізвищ відповідальних осіб, які її затверджували.

- Вимагаємо інформацію, хто, коли та на яких підставах видав дозвіл на приватизацію земельної ділянки під готелем та під пішохідною колонадною галереєю.

-Вимагаємо інформації, за чиїм рішенням, погодженням та в який спосіб частина Народного Дому опинилась у приватній власності, включно з підвальними приміщеннями, що належали Народному Дому та мешканцям.

- Вимагаємо негайно забезпечити розблокування колонади для громадян міста, демонтаж самовільно встановлених скляних перегородок, відновлення первинної конфігурації колон та керамічного покриття пішохідної частини. Колонаді цілого фасаду повернути історичну цілісність та нерозривність.

- Вимагаємо притягнення до відповідальності замовника робіт за вандалізм та нехтування законом України про охорону культурної спадщини.

- Вимагаємо забезпечення вільного пересування пішоходів пішохідною вулицею, демонтажу обмежувальних стовпчиків та дротів біля будівлі "Дністер" і недопущення влаштування на початку вулиці приватної паркувальної зони.

- Вимагаємо від міської влади не надавати дозвіл на встановлення літнього майданчика готелю «Дністер» на вузькій вулиці Січових Стрільців.

- Негайно провести експертизу виконаних будівельних робіт на предмет їхньої безпечності для гостей готелю, мешканців житлової частини будинку вул. Шевченка, 1, а також перехожих.