Logo
6 Березня 2015, 10:03

Франківці висаджують на газонах дерева для боротьби з авторагулями (ФОТО)

В Івано-Франківську мешканці однієї з багатоповерхівок у свій спосіб вирішили боротися з авторагулями, які залишають автівки на газонах. Молоді люди, які не хотіли назватися та сфотографуватися, висадили ялинки у дворі на місці стихійної парковки автомобілів. 

3

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Юрій Присяжнюк.

Ялинки на місці стихійної парковки автомоблів посадили в дворі однієї з багатоповерхівок міста молоді люди, які не захотіли називатись і фотографуватися.

«Справа в тому, що у місцевих рагулів виробилась незугарна звичка паркувати тут свої тарантайки, від чого газон став... ну тим, чим він став. Надію на те, що він колись знову буде зеленим, я давно поховав отут же, поруч з останнім пагінцем трави під колесами рагулемобіля і вірою в комунальні служби та ДАІ. Тому яке ж було моє здивування, коли побачив з вікна отаку картину. Мабуть, це було щось типу стану афекту, не знаю, бо, попри свою «любов» до всіх без винятку українських політсил, я на мить був майже готовий проголосувати за того, хто таке ініціював. Ну не могли ж це не під вибори зробити!

Могли, як виявилось. Хлопці навіть не захотіли нічого коментувати, фотатись і називати свої імена. Просто скинулись грошима, взяли лопати і посадили дерева, як заповідали Азаров і Яценюк. Бо дістало. Бо хто, як не вони. Бо комунальники та ДАІ не змогли. Бо країна така, волонтерська», - йдеться у повідомленні.

1

2

4