Logo
6 Березня 2019, 19:44

Франківці зможуть побачити унікальну виставу від зірок серіалу “Школа”

Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі “Школа”, вирушають у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться кілька фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України.

Першими зустрітися із своїми улюбленцями зможуть жителі західної України, пише ТСН.

Так, глядачі побачать Анну Трінчер, Ірину Кудашову, Богдана Осадчука, Олега Виговського, Сашу Петренко, Марію Кондратенко, Яніну Андреєву, Олену Курту, Андрія Бойко та інших зірок, переглянуть та візьмуть участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні між 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

Фан-зустрічі відбудуться 3 квітня у Рівному, 4 квітня у Луцьку, 5 квітня у Львові, 6 квітня у Тернополі, 7 квітня у Вінниці, 8 квітня у Хмельницькому, 9 квітня у Чернівцях, 10 квітня у Івано-Франківську, 11 квітня – в Ужгороді.

Режисером інтерактивної вистави став Сергій Корнієнко, який протягом 10 років працює над театральними постановками, а сьогодні ставить вистави у Молодому театрі.  Інтерактивна вистава для фан-туру серіалу “Школа” стала експериментом для Сергія.

“Інтерактивна  вистава для фан-туру серіалу “Школа” для мене є дуже відповідальним та важким завданням, але водночас це надихає. Я хочу створити добру та теплу виставу, в якій глядач теж буде брати участь, а актори зможуть відчути зв’язок і підтримку із залом. Вистава буде про те, як наші герої готуватимуться до шоу талантів, внутрішні інтриги та комічні ситуації. А суддями для наших учасників стануть глядачі, які  зможуть оцінити кожну команду. Гарний настрій та участь кожного з прихильників в нашій виставі, є одним із першочергових завдань для мене”, – зазначає режисер.