Logo
11 Лютого 2016, 15:00

Франківці зможуть відправити коханим безкоштовну валентинку за допомогою Укрпошти

Напередодні відзначення Дня Святого Валентина національний оператор поштового зв’язку оголошує всеукраїнську акцію «Укрпошта зберігає почуття». Приєднається до акції в Івано-Фанківськ.

Валентин

Усі охочі зізнатися в коханні або висловити свої почуття, 12 лютого запрошуються до відділення поштового зв’язку №18 Івано-Франківського поштамту, (м. Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців 13а), де зможуть отримати безкоштовну листівку-валентинку та привітати коханих зі святом.

Для участі в акції необхідно «від руки» підписати валентинку, та, придбавши поштову марку і конверт, відправити її коханій людині. Окрім безкоштовної листівки, учасники акції отримають в подарунок ароматний чай стік Less spoon, який виступає партнером Укрпошти.

"Усі охочі мають поквапитися: кількість листівок та чайних стіків обмежена! Зважаючи на активний розвиток інтернету та мобільного зв’язку, сьогодні зізнанням у коханні, написаним власноруч на листівці та надісланим традиційною поштою, можна справді здивувати та вирізнитись серед інших. Таке привітання найпромовистіше зможе розказати про почуття, бо «від руки» означає «від серця». У «живій» листівці – частинка душі того, хто її надсилає", - зазначають в Укрпошті.

Привітайте коханих зі святом – надішліть валентинку!