Logo
6 Березня 2015, 19:21

Франківців просять підтримати проект «Фотомозаїка» в конкурсі для того, щоб оновити його до Дня міста

Молоді франківські активісти просять всіх небайдужих мешканців міста допомогти виграти кошти на оновлення «Фотомозаїки», розташованої в центрі Івано-Франківська.

мозаїка3

«Ми подали відомий у Франківську проект «Фотомозаїка» на участь у конкурсі, щоб була можливість до Дня Міста оновити мозаїку!Просимо Вас підтримати ініціативу та поставити "Лайк" за посиланням та розповісти Вашим друзям! Чим більше "лайків" тим більше шансів у нашого проекту "Фотомозаїка" виграти конкурс та отримати фінансування! Дякуємо за підтримку!!!!», – закликає франківців допомогти голова Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська

Для того, аби підтримати проект «Фотомозаїка» потрібно зайти за посиланням САН ІнБев Україна - обирати розділ "Конкурс соціальних проектів" - розділ "Проекти"  - за датою створення- обираємо конкурс "Фотомозаїка" – натискаємо "Голосувати".

Як зазначають активісти, у разі виграшу кошти будуть витрачені на створення нової Фотомозаїки із фотографій мешканців Івано-Франківська. Розміщення даної Фотомозаїки в центрі міста сприятиме створенню позитивного іміджу серед туристів.

мозаїка4

Проект "Фотомозаїка" - це своєрідна вітальна листівка у вигляді оглядового банера розміром 8,5 м*3,5 м. Проект передбачає зображення однієї із пам’ятних історичних споруд нашого міста у вигляді фотомозаїки, сформованої з фотографій мешканців міста. На відстані ж можна побачити зображення споруди, а підійшовши ближче, кожен хто взяв участь у проекті, може розгледіти своє фото або фото рідних та знайомих. 

Схожі Новини