Logo
14 Листопада 2014, 18:00

Франківців вчитимуть надавати медичну допомогу

Жителів Івано-Франківська запрошують на безплатне медичне навчання по наданню допомоги в зоні бойових дій. Всіх охочих навчатимуть на відповідній кафедрі в Медичному університеті, де є обладнані кімнати і спеціалісти, які готові ділитися знаннями та досвідом.

First aid. Artificial breath. Isolated 3D image

«Ми плануємо зібрати групу парамедиків, які поїдуть в зону бойових дій разом із батальйоном «Гіппократ», - зазначає ініціатор навчання Наталя Перцович. – Разом з ними навчатиметься цивільне населення, люди, які хочуть отримати практичні навики надання медичної допомоги під час збройного конфлікту».

Як розповіла Наталя Перцович, курси розраховані на 12, 24, 48 годин, залежно від бажання і очікуваного результату можна обирати термін навчання. Парамедики навчатимуться довше. Для цивільного населення попередньо планується дводенне навчання. Про початок організатори повідомлять додатково, по мірі формування групи, пише ГК.

За детальнішою інформацією або щоб записатися на навчання слід звернутися за контактним номером телефону: 0501023403 Наталя Перцович.