Logo
24 Липня 2019, 19:20

Франківців запрошують на перегляд фільму "Жінка в полоні"

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 30 липня о 17:10 в кінотеатрі "Люм’єр" відбудеся безкоштовний показ документального фільму «Жінка в полоні».

У фільмі розповідається про жінку Маріш, 52-річну угорку, яка служить одній родині вже десятиліття, працюючи по 20 годин без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і заборонили виходити з дому без дозволу, повідомляють організатори події.

З Маріш поводять, як з твариною: вона харчується недоїдками і не має ліжка для сну. Дні й роки минають у страху, але жінка мріє повернути собі своє життя.

Присутність камери допомагає їй усвідомити, що вона не одна. У серці народжується довіра. Після двох років зйомок вона набирається духу і розповідає про свій план: «Я втечу». Фільм простежує героїчний шлях Маріш до свободи.

Запрошення на показ фільму можна буде отримати звернувшись до департаменту соціальної політики облдержадміністрації за тел. 53-15-78, та благодійної організації «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за тел. 77-99-89.