Logo
23 Травня 2019, 12:13
Теги: Дністер

Франківців запрошують на святкування Дня Дністра

В суботу, 25 травня в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбудеться грандіозне святкування Міжнародного Дня Дністра.

На кілька годин міський парк перетвориться у фестивальне містечко де кожен зможе знайти для себе цікаві розваги, пізвальні майстер-класи, веселі флешмоби та багато іншого.

Розпочнеться святкування о 10.30 в галереї Бастіон з відкриття виставки фотографій Всеукраїнського конкурсу «Дністер- ріка життя і краси» та виставки картин художника імпресіоніста Данила Гулько.

А вже об 11:00 на міському озері стартують змагання з веслування на байдарках і каное на «Кубок Дністра».

О 12.45 кожен охочий зможе долучитися до акції з зариблення міського озера.

Варто зауважити, що під час фестивалю відбуватимуться лабораторні майстер-класи. Зокрема можна буде спробувати визначити жорсткість води, наявність у ній фосфат-іонів.

О 13:30 розпочнеться розважальна програма під час якої відбудеться показ сучасного жіночого одягу з елементами стародавньої вишивки, виступи мистецьких, фолькльорних колективів та заслуженого артиста Павла Доскоча.

Окрім того, організатори подбали і про найменших учасників святкування. Зокрема підготували для дітей цікаву розважальну програму, численні конкурси, призи та багато іншого. На завершення свята відбудеться дитячий флешмоб.