Logo
22 Червня 2020, 20:35

Франківців запрошують на зірковий онлайн-концерт до Дня Конституції

У суботу, 27 червня, франківців запрошують на святковий вечірній онлайн-концерт до Дня Конституції України.

За словами команди проекту, на глядачів і глядачок очікує насичене вокально-інструментальне зіркове шоу талантів у форматі приємного міксу сучасної естради та фольклору. Окрім "електронної" музики, в рамках ефіру буде й віртуозна гра кобзарів та цимбалістів з різних куточків України.

Вітатимуть з прийдешнім святом дорослих і молодь такі імениті артисти та вокалісти, як Ігор Грохоцький, FREЯ, Назар Яцишин, SHY, Олександр Кварта, U:LAV й інші фіналісти та переможці різних телевізійних талант-шоу, які приєднаються до дійства з власних домівок.
Серед виступаючих заявлені й "зіркові" франківці - Денис Родін, Сергій Лазановський та Діана Бігун.

- Це буде особливий творчий передсвятковий вечір, - ділиться головний організатор проекту Олександр Кахай, - окрім вже озвученого, також готуємо декілька особливо приємних творчих сюрпризів для глядачів. Знаємо, що День Конституції 28го, але закликаємо вже з суботи святкувати у великій творчій дружній компанії це одне з найголовніших державних і державницьких свят України.

Розпочнеться онлайн-концерт 27 червня о 18:00, а його трансляція буде доступною за посиланням https://youtu.be/okKyij8hAqA