Logo
7 Листопада 2019, 17:15
Теги: вбивство

Франківця, який вбив кримінального авторитета, відправили під домашній арешт

Слідчим управлінням ГУНП в області, під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області 1 листопада повідомлено про підозру особі у вчиненні резонансного вбивства у Івано-Франківську.
 
30 грудня 2018 року близько 14 години по вулиці Хотинська, 12 в Івано-Франківську, виявлено тіло з вогнепальними пораненнями тіла.

Загиблим виявився кримінальний авторитет А.Б. Шелепін, пише Типовий Франківськ з посиланням на прокуратуру.
 
У ході досудового розслідування встановлено, що до вчинення зазначеного кримінального правопорушення причетний 25-літній місцевий житель. Умисне вбивство Шелепіна А.Б. було вчинено на замовлення та ретельно заздалегідь сплановано. Під час підготовки до вчинення злочину, виконавцями придбано зброю та автомобілі, за допомогою яких здійснювалось спостереження за потерпілим.
 
На даний час, одній особі повідомлено про підозру в умисному вбивстві,  вчиненому на замовлення, способом, небезпечним для життя багатьох осіб, за попередньою змовою групою осіб, а також незаконному поводженні зі зброєю, за що передбачено кримінальна відповідальність за п. п. 5, 11, 12, ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України.
 
Слідчий  суддя Івано-Франківського міського суду відмовив в задоволенні клопотання про обрання щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та одночасно обрав запобіжний захід у вигляд цілодобового домашнього арешту. 
 
Прокуратура не погодилась із рішенням суду першої інстанції та внесла апеляційну скаргу на зазначене рішення.