Logo
16 Липня 2021, 11:01

МФК "Прикарпаття" співпрацюватиме із Львівським "Рухом": Підписано Меморандум

Вчора, 15 липня відбулася товариський матч між командою  МФК "Прикарпаття" та командою "РУХ" зі Львова.

Гравці "Прикарпаття" першими відкрили рахунок, але до кінця гри не змогли втримати результат  і у підсумку поступилися гостям із рахунком 2:1.

photo-2021-07-16-10-44-20

Також, вчора на стадіоні Рух відбулася ще одна не менш значна подія. Наша команда підписала Меморандум з львівським "Рухом". Що передбачає спільний розвиток професійного та дитячо-юнацького футболу, використання, за потреби, тренувальної бази, обмін гравцями між командами на взаємовигідних умовах, проведення товариських матчів та турнірів двічі на рік та ще багато іншого для спільного розвитку футболу у Західному регіоні.

photo-2021-07-16-09-23-14

"На мою суб'єктивну думку, Івано-Франківщина має чи ненайбільший футбольний потенціал з точки зору наявності на цій території талановитих дітей, які генетично схильні до футболу, фізично розвинені, а також психологічно і ментально готові до цього спорту. Тому нам цікава ця співпраця з точки зору обміну досвідом. Ми можемо бути корисними один одному", - прокоментував подію генеральний директор ФК "Рух" Ігор Дедишин.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, в свою чергу зазначив про важливість такого партнерства, як рівні з рівними. І розповів, що цього року Івано-Франківський район матиме декілька команд, які гратимуть на різних рівнях. А саме:

ФК "Прикарпаття", який гратиме в першій лізі;
- ФК "Прикарпаття 2", який гратиме на любительську лігу чемпіонату України;
- ФК "Прикарпаття 3" - на чемпіонат Франківського району в вищій лізі (гравці 16-17 років).

Директор громадської спілки "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" Тарас Клим, розповів про те що МФК "Прикарпаття", разом із "Урганом", визнаний одним з кращих професійних клубів на протязі 30-тиріччя федерації. З цієї нагоди, відзначив нагородами одного із кращих футбольних журналістів області Олега Леняка та тренера "Прикарпаття" Олега Рипана, як кращого воротаря 30-тиріччя Івано-Франківського футболу. Також, Клим, вручив відзнаку меру міста за особливі заслуги перед прикарпатським футболом і передав йому, як активному вболівальнику, м'яч з автографами гравців збірної України.