17 Жовтня 2021, 14:02

Футбол: команда "Прикарпаття" здобули перемогу над "Поділлям"

У матчі чотирнадцятого туру Першої Ліги футболісти "Прикарпаття" грали проти команди "Поділля" з Хмельницького.

Гра відбулася 16 жовтня у Хмельницькому на стадіоні "Поділля".

"Івано-франківська команда перервала свою триматчеву безвиграшну серію, здобувши важливу виїзну перемогу у Хмельницькому", — радісно повідомляє МФК "Прикарпаття".

До перерви "Прикарпаття" двічі вразило ворота господарів, і обидва голи були забиті після стандартів.

На 16-й хвилині Писко виконав кутовий, і Василь Цюцюра головою переправив м’яча у ближній кут воріт, вдало зігравши на випередження у боротьбі із захисником - 0:1.

Другий гол прямим ударом зі штрафного забив Назарій Воробчак на 32-й хвилині, і м’яч від стійки залетів у сітку воріт - 0:2.

На 60-й хвилині стався дуже прикрий епізод в центрі поля, коли Цюцюра після зіткнення з Мораренкои залишив поле на ношах. Як виявилося згодом, пошкодження капітана івано-франківців виявилося не таким серйозним, як виглядало у трансляції.