13 Жовтня 2021, 14:09

Хто виграв: команда "Прикарпаття" чи "Агробізнес"

У матчі тринадцятого туру Першої Ліги футболісти "Прикарпаття" грали проти "Агробізнесу" з Волочиська.

Гра відбулася 12 жовтня.

"Ювілейне десяте західноукраїнське дербі двох команд з Івано-Франківська і Волочиська вперше в історії не виявило переможця, завершившись нульовою нічиєю", — повідомляє МФК Прикарпаття.

До перерви ігрова перевага була на боці волочисьців.

Варто відзначити удар Черненка, який парирував Новак. У господарів м’яч не тримався, було багато помилок у простих ситуаціях. Тож перший тайм завершився без голів.

На 66-й хвилині "Прикарпаття" створило перший по-справжньому небезпечний момент, однак після удару Воробчака гостям на допомогу прийшла поперечина воріт. На 82-й хвилині Новак видав ще один блискучий сейв, зреагувавши на вбивчий удар впритул.

Кінцівку матчу активніше провели франківці, однак забити переможний гол так і не вдалося — 0:0.

"Агробізнес" у чемпіонаті не виграє вже десять матчів поспіль, "Прикарпаття" теж зараз пригальмовує.