27 Травня 2021, 10:13

Футболісти Прикарпаття програли в Сумах з рахунком 1:4

Господарі поля ще в першому таймі забили в чужі ворота чотири голи

Перша половина зустрічі проходила повністю під диктовку господарів поля і головне питання полягало в тому, скільки ще голів заб’ють футболісти Альянсу до перерви. Цікаво, що гості суттєво сприяли їм у цьому. Чергова помилка біля своїх воріт, на цей раз при розіграші вільного удару, привела до того, що Піднебенной віддав пас на Шарая, який ефектно накинув м’яч на Ярошенка. Досвідчений хавбек Альянсу обробив м’яч в штрафному суперника і не залишив шансів голкіперу – 3:0. Ще через кілька хвилин Шарай відзначився сам, випередивши захисників після класного прострілу від Піднебенного з правого флангу – 4:0. До 35-ї хвилини гра була зроблена.

В середині другого тайму тренерський штаб Альянсу вирішив прибрати з поля своїх лідерів, але навіть без Ярошенка, Шарая і Загинайлова господарі продовжували володіти ініціативою і тримали ситуацію під своїм контролем. Більш того, могли вони зробити рахунок ще більшим, але Шпирьонок, який вийшов на заміну, з гарної позиції влучив у захисника. Гості відповіли дальнім ударом від Сондея – поруч з воротами.

І все ж Прикарпаттю вдалося забити гол престижу. Геник класно розібрався з суперниками в центрі поля, віддав пас на хід Хомі, який легко обіграв Важинського і пробив точно в площину воріт. Невелика радість для гостей, але аж надто пізно вони схаменулися і провели результативну атаку.

Після цього матчу “Альянс” набрав 47 очок і обійшов Волинь в турнірній таблиці, підібравшись до лідерів Першої ліги – команда Юрія Ярошенка займає шосте місце. “Прикарпаття” залишилося на 14-й позиції, але тепер випереджає “Кремінь” лише на одне очко, а значить боротьба за збереження прописки в дивізіоні тільки розпочинається. Про це пише sportarena