29 Червня 2019, 13:40

Футболісти “Прикарпаття” переграли “Калуш” в контрольному матчі

У п’ятницю, 28 червня, “Прикарпаття” зіграло свій перший товариський матч у літньому міжсезонні.

Суперником івано-франківської команди стали земляки з друголігового “Калуша”, який під орудою нового тренера Василя Качура також цього тижня розпочав підготовку до нового сезону. Спаринг відбувся на позаміській базі у Вістовій, де поле, щоправда, було у не найкрашому стані, інформує офіційний сайт клубу, передає Типовий Франківськ.

Велика кількість молодих гравців на перегляді дозволила тренерському штабу Команди рідного краю дещо поекспериментувати зі складом та позиціями футболістів. У кожному з таймів Володимир Ковалюк перевірив у справі повноцінні 11-ки. У першій половині зустрічі на полі було чимало боротьби, на початку дещо свіжішими виглядали господарі, які на 17-й хвилині зуміли відкрити рахунок після перехоплення на правому фланзі і дального удару Самошка.

До перерви іванофранківці мали кілька нагод, щоб забити у відповідь, однак вдало діяв голкіпер калушан. Найреальнішу можливість в середині тайму втратив Цюцюра, який пробивав головою повз голкіпера після флангового навісу. Господарі часто створювали моменти через центральну зону, але Вульчин вміло “читав” гру, і не дав більше себе переграти.

Свіжі гравці “Прикарпаття”, які вийшли у другому таймі, одразу притисли суперника до власних воріт. І якщо після удару Данищука м’яч пройшов у кількох сантиметрах від стійки, то згодом Дитко і Барчук могли зрівнювати рахунок, але класно зіграв воротар “Калуша”. Проте і він був безсилим, коли з інтервалом всього у дві хвилини іванофранківці забили двічі. Спершу Кузьмин на лівому фланзі розібрався з двома захисниками і точно пробив з гострого кута, а згодом чудовий дальній удар у самісісньку “дев’ятку” воріт вдався Дитку – 1:2.

Незабаром гості могли розвинути свій успіх, зокрема, після “пожежі” у штрафному майданчику калушан той же Барчук втратив два поспіль моменти, а на добиванні Семотюк ледь не переграв воротаря. До 75-ї хвилини “жовто-зелені” організували ще кілька перспективних атак, але із завершальними ударами не склалося. Наприкінці поєдинку вже калушани пішли вперед, намагаючись зрівняти рахунок, однак гості зуміли зберегти мінімальну перевагу у рахунку – 1:2.

У понеділок, 1 липня, суперники зіграють ще один спаринг – цього разу в Івано-Франківську на стадіоні “Рух” (поч. 18:00).

Контрольний матч
ФК “Калуш” – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 1:2 (1:0)
Голи: Савошко (17) – Кузьмин (55), Дитко (57).

Калуш (старт): Попович, Заваляк, Матушевський, Лаврук, Кохман, Гудак, Лебедь, Савошко, Книш, Танчин, Скакун.
Прикарпаття (1-й тайм): Вульчин, Пархуць, Бочкур, Француз, Яневич, Януш, Бойко, Геник, Солдатенко, Семотюк, Цюцюра.
Прикарпаття (2-й тайм): Піцан, Радульський, Пастух, Ковальчук, Квасний, Дитко, Данищук (Бойко, 83), Борисевич, Кузьмин, Боришкевич (Семотюк, 59), Барчук.