Logo
24 Жовтня 2021, 14:02

Футбольна команда "Прикарпаття" здобула перемогу над "Альянсом" (ВІДЕО)

У матчі п'ятнадцятого туру Першої Ліги футболісти "Прикарпаття" грали проти команди "Альянс" з Сумщини.

Гра відбулася 23 жовтня у Івано-Франківську.

"Перше коло чемпіонату івано-франківська команда завершила домашньою перемогою над одним із лідерів Першої ліги", — радісно повідомляє МФК "Прикарпаття".

Справжнім героєм матчу став нападник господарів Роман Барчук, на рахунку котрого два забиті м’ячі та результативна передача.

На 17-й хвилині 90-й номер "Прикарпаття" асистував Івану Сондею, котрий і відкрив рахунок — 1:0.

Згодом Барчук сам заробив і чітко реалізував 11-метровий — 2:0.

На 60-й хвилині після активного пресингу на чужій половині нападник франківців оформив "дубль", розстрілявши вже порожні ворота — 3:0.

Втім останнє слово у цій грі було за гостями, і на 65-й хвилині після флангової передачі Костянтин Ярошенко відквитав один м’яч - 3:1.

Після успіху з "Альянсом" підопічні Олега Рипана піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці.