28 Вересня 2021, 16:39

Футбольна команда "Прикарпаття" здобула перемогу над "Нивою"

27 вересня, у Тернополі відбувся поєдинок  "Нива" – "Прикарпаття", який закрив програму 10-го туру чемпіонату Першої ліги.

Як зазначає МФК Прикарпаття, Івано-франківська команда здобула дуже важливу перемогу.

Після флангового навісу від Семотюка капітан "Прикарпаття" Василь Цюцюра відкрив рахунок наприкінці першого тайму, забивши головою "гол у роздягальню" — 0:1.

На 53-й хвилині активність гостей втілилася у другий забитий м’яч, коли Роман Барчук класно зіграв на випередження, перекинувши голкіпера з лінії штрафного майданчика — 0:2.

Цей успіх дозволив підопічним Олега Рипана піднятися одразу на 5 сходинок догори — наразі іванофранківці з 14-ма очками перебувають на сьомому місці у турнірній таблиці.

Фото з допису МФК Прикарпаття у Фейсбуці.