Logo
3 Грудня 2022, 18:02

Генерал ЗСУ розповів, звільнення якого міста стане "ключем" до деокупації Криму

Збройні сили України можуть відрізати Росії всі підступи до Криму. Це зробить деокупацію півострова реальним завданням для ЗСУ.

Українська армія зможе почати звільнення тимчасово окупованого Росією Криму після деокупації Мелітополя у Запорізькій області. Вихід ЗСУ на узбережжя Чорного і Азовського морів створить умови для ударів по Чорноморському флоту РФ.

Про це написав  генерал-майор ЗСУ Сергій Савченко у авторській колонці на ZN.UA.

Він звернув увагу, що наступ української армії в напрямку Токмака і Мелітополя розділить війська Росії на східну і західну частини.

"Критичність становища, в якому опиниться агресор у разі звільнення нами Мелітополя, важко перебільшити. Не варто описувати зрозумілий подальший розвиток подій з виходом наших військ на кримські перешийки, звільнення Криму, подальший розгром військ агресора на сході", – написав Савченко.

При цьому він вказав, що вихід ЗСУ на узбережжя морів дасть можливість завдавати ударів по Керченському мосту, поромних переправ через Керченську протоку, а також по базах Чорноморського флоту РФ в Криму і Новоросійську.

"Таким чином, російські війська позбавлятимуться можливості бити ракетами по Україні і втратять логістичні можливості", – переконаний Савченко.

 

 

 

Фото з відкритих джерел