Logo

Герої сучасності: український військовий підірвав міст разом із собою

Інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович на Кримському перешийку підірвав міст разом із собою, що значно уповільнило пересування ворога і допомогло побратимам організувати оборону.

Про героїчний вчинок молодого захисника розповідає пересслужба Сухопутних військ ЗС України .

 

"У цей важкий день для нашої країни, коли український народ дає відсіч російським окупантам на усіх напрямках, одним із найважчих місць на мапі України став Кримський перешийок, де одним із перших ворога зустрів окремий батальйон морської піхоти.
Щоб зупинити просування танкової колони, було прийнято рішення на підрив Генічеського автомобільного мосту", - розповідають у ЗСУ.

Виконати цю задачу визвався інженер окремого батальйону матрос Скакун Віталій Володимирович. Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу ж пролунав вибух. Воїн загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону.

Командування морської піхоти буде клопотати перед вищим командуванням про присвоєння матросу Скакуну Віталію Володимировичу державної нагороди.