Logo
12 Жовтня 2020, 10:15
Теги: отруєння

Гинуть до години: франківці б'ють на сполох через отруєння безпритульних та домашніх собак

Сьогодні, 12 жовтня в Івано-Франківську під стінами Головного управління поліції зібрались небайдужі та люди, які втратили домашніх тварин внаслідок розкиданої отрути по місту.

Впродовж тижня в Івано-Франківську спостерігається загибель собак безпритульних та домашніх, пише Типовий Франківськ.

"У п'ятницю буквально на руках загинула безпритульна собака. Факт того, що собаки навіть не жуючи цю отруту - гинуть, їм достатньо занюхати. Вже 5 домашніх тварин та десятки безпритульних",- каже депутат міської ради Андріан Волгін.

За словами Волгіна є декілька версій отруєння собак.

"Не хочу когось звинувачувати. Але це можуть бути як комунальні служби, так і для забавки діти могли створити телеграм канал. Боюсь, щоб це була не якась забавка. Знаю, що таке відбувається не тільки в Івано-Франківську, але й в інших містах України,", - каже Волгін.

Власники собак обурені і вимагають  від чиновників та поліції дій.

Мешканці вже складають карту, де ймовірно загинули тварини.

"Я прийшла підтримати людей, бо влада не реагує на такі дії. Це не вкладається в голові, що наші люди стали такі ненависні навіть до тварин. Я, як власниця собаки переживаю за неї. Ми не можемо сидіти дома, адже собаці потрібно гуляти. Тому потрібно якомога швидше вирішувати цю ситуацію в місті", - відзначає франківчанка Світлана Покровська.

Наразі мешканці написали дві заяви.

10 жовтня франківців написали колективну заяву до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Сьогодні, 12 жовтня потерпілі, які втратили домашніх тварин написали заяви до Головного управління поліції в Івано-Франківській області.

Як розповідає франківчанка в якої постраждала собака від отрути, вигулювали собаку годину на Каскаді підійшовши до будинку у собаки почалися перші симптоми.

"Сказати, що я вчора відчувала - це було жахливо. Бачити, як собака б'ється в конвульсіях і ти не можеш їй допомоги, бо не розумієш що робиться з нею. Ми одразу направилися до ветеринарної клініки. Лікарям вдалося врятувати собаку", - розповіла жінка.