Logo
21 Серпня 2019, 21:43
Теги: аеропорт

Голова Франківської ОДА провів нараду щодо будівництва Івано-Франківського аеропорту

За виконанням доручення президента України Денис Шмигаль провів нараду щодо розбудови міського аеропорту.

Нарада відбулася за участі керівництва Івано-Франківської КЕЧ, ДП «Украерорух», Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ», пише Типовий Франківськ з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Насамперед, йшлося про закупівлю необхідного сучасного обладнання, проведення реконструкції та розбудови злітно-посадкової смуги, а також саме – врегулювання юридичних питань та розробку алгоритму фінансування.

Як зазначив Денис Шмигаль, проведення такого будівництва на території Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» дозволить значно розширити авіасполучення з обласним центром.

Орієнтовна вартість проекту реконструкції складатиме 2,14 млрд грн. А саме спорудження об'єкту відбуватиметься у рамках концесійного договору.

" Для нас важливо винайти механізм, за допомогою якого ми реалізовуватимемо проект будівництва злітно-посадкової смуги, та алгоритм фінансування робіт, – підкреслив очільник Прикарпаття. – Спільно із фахівцями ми повинні визначити, на яких умовах виконуватимуться роботи і яким чином вкладені інвестиції повертатимуться виконавцям робіт.

До слова, під час зустрічі йшлося про встановлення диспетчерської вежі та інструментальної системи посадки, проведення інвентаризації земель спільного користування та отримання правовстановлюючих документів на землю.