Logo
13 Грудня 2019, 12:03
Теги: звіт, Сич

Голова обласної ради прозвітував про роботу за 2019 рік

Сьогодні, 13 грудня, в Івано-Франківську відбувається 33 засідання сесії обласної ради.

Під час засідання голова обласної ради Олександр Сич прозвітував щодо діяльності обласної ради, пише Типовий Франківськ.

Він зазначив, що головне завдання голови обласної ради - організація роботи депутатського корпусу.

Три основні форми роботи сесія обласної ради:

Протягом року відбулося 7 сесій у 9 засіданнях, з урахуванням сьогоднішньої - 8 сесій та 11 засідань.

"Ми удвічі перевищили норматив. Провели дві виїзні сесії: У Коломиї та Яремче. Була одна позачергова сесія з питанням протесту проти запровадження формули Штайнмаєра", - каже Сич.

Також він додає, що відбулося 90 засідань комісій. Ухвалили 290 рішень, в тому числі 11 нових програм. Головною є програма розвитку місцевого самоврядування. Протягом року реалізовували 61 проєкт і виділили на це 18,6 мільйона гривень.

"У нас 2020 рік попереду. Перед нами багато завдань. Маємо працювати конструктивно, не пересваритися і працювати на благо людей. Також повинні впровадити електронний обіг документації. Разом з нами працювала інституція "ДОБРЕ" яка виділяє близько 10 грн мільйонів. В цьому році Івано-Франківська область була найактивнішою і найбільше проєктів подала саме область, а саме 46 проєктів і виділили 1,6 мільйона грн", - розповідає голова обласної ради.

За кошти обласної ради видали енциклопедію ЗУНР. Там вкладені мемуарти з періоду ЗУНР. Витратили понад 600 тисяч на два томи і вже закладені кошти у третій том.