Logo

Голова ода звільнила директора ДП "Дороги Прикарпаття": у підприємстві заявили про рейдерське захоплення

Вчора, 22 липня, у державному підприємстві “Дороги Прикарпаття” заявили про рейдерське захоплення.

На Facebook сторінці ДП "Дороги Прикарпаття" з'явилося повідомлення:

"У ці хвилини відбувається рейдерське захоплення ДП 'Дороги Прикарпаття".... Детальна інформація згодом"

Пізніше, там з'явилося відео із заявою директора ДП "Дороги Прикарпаття" Андрія Сазонова щодо подій, які відбувалися на підприємстві:

У відео йдеться про те, що на територію підприємства увійшли невідомі особи, серед яких був керівник департаменту будівництва ОДА Володимир Рачкевич. Який, зібравши всіх працівників, зачитав документ про звільнення Сазонова Андрія Віталійовича з посади керівника, за розпорядженням голови обласної адміністрації.

Обурення Сазонова, полягало в тому, що розпорядження, які зачитувалися, у той момент на сайті ОДА не були опубліковані. І документи не містили ніяких підписів. А люди, які прийшли з Рачкевичем, поводилися агресивно. Також, він наголосив на тому, що не порушив умови чинного контракту, за якими може бути звільнений. 

Декілька хвилин по тому на сайті Івно-Франківської ОДА опублікували розпорядження про звільнення Андрія Сазонова з посади директора ДП «Дороги Прикарпаття», в якому йдеться також про призначення виконувачем обов’язків директора  Яциковського Богдана Ігоровича.

1
jpeg to html online